KONST / Litografier / Färglitografi 14332079
nr 1433 2079
Lars Erik Falk
(f. 1922), Sverige
Signerad, numrerad 172/200, daterad 1989. Färglitografi, bildmått: 32x38, yttermått inklusive ram: 45x62 cm
Lars Erik Falk, svensk bildkonstnär och skulptör född 1922.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:58:52
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
22 nov
Lars Erik Falk
Läs mer om Lars Erik Falk